Radio Białystok | Wiadomości Studio Suwałki | Z okazji rozpoczynającej się majówki suwalscy policjanci kontrolują prędkość oraz trzeźwość kierowców

Z okazji rozpoczynającej się majówki suwalscy policjanci kontrolują prędkość oraz trzeźwość kierowców

autor: Areta Topornicka

30.04.2024, 09:21, akt. 10:29

Mundurowi będą również przypominać uczestnikom ruchu drogowego o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Do policyjnej akcji przyłączyła się również Straż Graniczna oraz Inspekcja Transportu Drogowego.

fot. Areta Topornicka
fot. Areta Topornicka

Z okazji majówki suwalscy policjanci kontrolują prędkość oraz trzeźwość kierowców - relacja Arety Topornickiej

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


Tylko w miniony weekend prawo jazdy stracił kierowca, który w Suwałkach przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1,5 tys. zł. 

Policja apeluje o rozwagę i zdrowy rozsądek podczas podróży. 

| red: miw

ZOBACZ TEŻ:


Suwalska policja poszukuje właścicieli kilku przedmiotów

1.12.2021, 07:30

Suwalska policja poszukuje właścicieli m.in. roweru i grilla, które najprawdopodobniej pochodzą z kradzieży.





ZNAJDŹ NAS






Shchipkova Elena, Fotolia.com
7.03.2025, 10:54, akt. 10:56

Straż pożarna apeluje o niewypalanie traw








fot. Wigierski Park Narodowy
3.03.2025, 08:48, akt. 08:50

Wigierski Park Narodowy szuka wolontariuszy




Wypadek w Przewięzi, 28.02.2025, źródło: podlaska policja
28.02.2025, 11:54, akt. 16:52

Wypadek w Przewięzi. Jedna osoba ranna






źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok