Radio Białystok | Wiadomości Studio Suwałki | Grzegorz Wilczyński ma zostać nowym dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Suwałkach

Grzegorz Wilczyński ma zostać nowym dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Suwałkach

autor: Tomasz Kubaszewski

26.06.2020, 06:40

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że stanie się to 1 sierpnia. Taka decyzja zapadła w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku.

Grzegorz Wilczyński, fot. Tomasz Kubaszewski
Grzegorz Wilczyński, fot. Tomasz Kubaszewski

Przypomnijmy, że poprzedni dyrektor WORD-u - Marcin Kleczkowski został odwołany ze stanowiska w końcu ubiegłego roku. Od tego czasu ośrodkiem kierował zastępca Kleczkowskiego - Jacek Roszkowski. Czy po 1 sierpnia wróci na stanowisko zastępcy nie wiadomo, bo rzecznik prasowy urzędu marszałkowskiego nie odpowiedział na nasze pytania w tej sprawie.

Grzegorz Wilczyński jest absolwentem Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu Politechniki Szczecińskiej. W przeszłości pracował m.in. jako wicedyrektor do spraw technicznych i członek zarządu suwalskiego PKS. Obecnie jest konsultantem w Centrum Edukacji Nauczycieli.

| red: kap




ZNAJDŹ NAS






Shchipkova Elena, Fotolia.com
7.03.2025, 10:54, akt. 10:56

Straż pożarna apeluje o niewypalanie traw








fot. Wigierski Park Narodowy
3.03.2025, 08:48, akt. 08:50

Wigierski Park Narodowy szuka wolontariuszy




Wypadek w Przewięzi, 28.02.2025, źródło: podlaska policja
28.02.2025, 11:54, akt. 16:52

Wypadek w Przewięzi. Jedna osoba ranna






źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok