Radio Białystok | Wiadomości | Kibice Jagiellonii organizują zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci z domów dziecka

Pomagają piłkarzom Jagiellonii Białystok z trybun - głośnym dopingiem, ale pamiętają też o wspieraniu potrzebujących. Po raz kolejny sympatycy żółto-czerwonych organizują "Akcję Wyprawka".

źródło: stock.adobe.com

Zebrane przez nich artykuły szkolne trafią później do domów dziecka.

Przed rozpoczęciem roku szkolnego zbieramy artykuły szkolne, takie jak: zeszyty, plecaki, ołówki, długopisy, bloki rysunkowe, farby, kredki plastelinę itp. Wszystkie zebrane rzeczy przekazujemy później do domów dziecka w Białymstoku i Krasnem - mówi Kewin Kajewski z Kibice Razem - Jagiellonia Białystok.

Artykuły szkolne w czwartek (29.08) i piątek (30.08) można przynosić do siedziby ośrodka Kibice Razem przy ul. Cieszyńskiej 7 między 16:00 a 18:30. Dodatkowo zbiórka będzie prowadzona w niedzielę (1.09) przed stadionem miejskim (przy pomniku) na dwie godziny przed meczem Jagiellonii z łódzkim Widzewem.

Początek meczu o 20:15. Spotkanie będziemy relacjonować na naszej antenie i kanale na YouTube.

Akcję Wyprawka stowarzyszenie Dzieci Białegostoku i Kibicem Razem organizują już po raz 15.

| red: sk

Ajax Amsterdam wygrywa po pierwszej połowie 1:0 z Jagiellonią Białystok w rewanżowym meczu 4. rundy el. Ligi Europy.

Za kilka dni zabrzmi w szkołach pierwszy dzwonek - także dla nauczycieli

28.08.2024, 12:37

Rok szkolny coraz bliżej. W poniedziałek (2.09) uczniowie wrócą do nauki, a pedagodzy do pracy.

Adrian Siemieniec: Popełniliśmy błąd w zarządzaniu meczem [wideo]

25.08.2024, 18:04

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali wyjazdowe spotkanie z GKS-em Katowice 1:3 (1:1). To druga z rzędu ligowa porażka Jagiellonii, a ogólnie już piąta z rzędu, biorąc pod uwagę mecze w eliminacjach do europejskich pucharów.