Radio Białystok | Sport | Adrian Siemieniec: Popełniliśmy błąd w zarządzaniu meczem [wideo]

Adrian Siemieniec: Popełniliśmy błąd w zarządzaniu meczem [wideo]

25.08.2024, 18:04, akt. 19:03

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali wyjazdowe spotkanie z GKS-em Katowice 1:3 (1:1). To druga z rzędu ligowa porażka Jagiellonii, a ogólnie już piąta z rzędu, biorąc pod uwagę mecze w eliminacjach do europejskich pucharów.

Adrian Siemieniec, GKS Katowice - Jagiellonia Białystok, 25.08.2024, fot. Joanna Szubzda

Adrian Siemieniec: Ta bramka na pewno nie dała nam pewności siebie

Rozpocznę od gratulacji dla gospodarzy i tradycyjnie od podziękowań naszym kibicom za wsparcie. My mamy teraz maraton, ale oni tak samo. Chyba gorzej się nie dało zacząć tego pojedynku. Ta bramka na pewno nie dała nam pewności siebie. Jednak wróciliśmy do meczu. Wyrównaliśmy i uważam, że w pierwszej połowie był moment w którym przejęliśmy kontrolę nad tym spotkaniem. Jednak popełniliśmy błąd w zarządzaniu meczem. Druga połowa toczyła się głównie na naszej połowie i to jest główną przyczyną, że straciliśmy bramki, które zadecydowały o naszej  przegranej. Martwi kolejna porażka, stracone bramki, ale w piłce nożnej tak już jest. Czasami są gorsze momenty. Musimy jako drużyna je przetrwać

- powiedział po meczu trener Jagiellonii Białystok Adrian Siemieniec.

Rafał Górak: To zwycięstwo niezmiernie cieszy

To zwycięstwo niezmiernie cieszy, szczególnie iż jest zasłużone. To dla nas bardzo ważne. Chcieliśmy od pierwszej minuty jak najwyżej zaatakować przeciwnika. Pierwsza bramka jest tego wykładnikiem. Gdy rywal przenosił grę pod nasze pole karne, to było różnie. Jestem bardzo zadowolony ze sposobu, w jaki moi piłkarze wygrali. Miałem świadomość w drugiej minucie, że strzelona bramka, grając z takim rywalem jak Jagiellonia, niczego jeszcze nie załatwiła. Był moment radości, ale wiedziałem, że mecz się dopiero zaczął

- powiedział po meczu trener GKS-u Katowice Rafał Górak.

źródło: PAP | red: mag

Beniaminek lepszy od mistrza Polski – GKS Katowice wygrywa z Jagiellonią Białystok [zdjęcia]

25.08.2024, 16:49

Adrian Siemieniec: Początek był dobry - potem zdecydowanie za łatwo straciliśmy dwa gole [wideo]

23.08.2024, 00:13

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali aż 1:4 (1:2) z Ajaxem Amsterdam w pierwszym meczu decydującej rundy el. Ligi Europy. Rewanż za tydzień w Amsterdamie.