Radio Białystok | Wiadomości | Wojciech Nowicki znów na podium

Wojciech Nowicki znów na podium

autor: Edyta Wołosik

9.07.2024, 18:54, akt. 19:22

To był ostatni start Wojciecha Nowickiego przed igrzyskami olimpijskimi w Paryżu. W Memoriale Istvana Gyulaia na Węgrzech zajął trzecie miejsce.

Wojciech Nowicki na lekkoatletycznych Mistrzostwach Europy w Rzymie, 8.06.2024, fot. Tomasz Kasjaniuk/PZLA, materiały prasowe

Młociarz Podlasia Białystok rzucił 79 metrów i 36 centymetrów.

Lepsi byli we wtorek (9.07) Ethan Katzberg z Kanady z wynikiem 81.87 i Mychajło Kochan z Ukrainy: 80.50. Paweł Fajdek uplasowal się na piątym miejscu.

| red: sk

Natalia Kaczmarek z Podlasia Białystok zajęła drugie miejsce w biegu na 400 metrów na mityngu Diamentowej Ligi w Paryżu. Pokonała ten dystans w 49,82 s. Szybsza była tylko Marileidy Paulino z Dominikany z czasem 49,20 s.

Medalowy piątek lekkoatletów Podlasia Białystok na mistrzostwach Polski w Bydgoszczy [zdjęcia, wideo]

28.06.2024, 18:44

Czworo zawodników Podlasia Białystok zdobyło w piątek (28.06) w Bydgoszczy medale lekkoatletycznych mistrzostw Polski. Złoto zdobyły Maria Żodzik w skoku wzwyż i Natalia Kaczmarek w biegu na 400 m, a srebro Damian Czykier w biegu na 110 m przez płotki i Wojciech Nowicki w rzucie młotem.

Znów świetna Kaczmarek, Nowicki drugi na Memoriale Ireny Szewińskiej

21.06.2024, 08:39

Natalia Kaczmarek wygrała bieg na 400 m podczas lekkoatletycznego memoriału Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy.