Radio Białystok | Sport | Wigry Suwałki awansują do kolejnej rundy Pucharu Polski

Wigry Suwałki awansują do kolejnej rundy Pucharu Polski

25.09.2024, 20:36, akt. 22:45

Wigry Suwałki wygrały po dogrywce 3:1 ze Świtem Szczecin w meczu pierwszej rundy piłkarskiego Pucharu Polski.

Podopieczni trenera Pawła Cimochowskiego potrzebowali dodatkowych minut, żeby pokonać rywali. Po 90 minutach w Suwałkach był remis 1:1. W dogrywce Wigry strzeliły jeszcze dwa gole i awansowały do 1/16 finału Pucharu Polski.

Jagiellonia nie musiała grać w tej rundzie. Zagra dopiero od 1/16 rozgrywek. Jagiellonia i Wigry poznają swoich rywali w poniedziałek, 30 września. O 16:30 zaplanowano losowanie par tej rundy.

| red: mag, wsz, miw

Piłkarze Jagiellonii Białystok doskakują do czołówki polskiej ekstraklasy. W zaległym meczu czwartej kolejki żółto-czerwoni wygrali 2:0 (1:0) na wyjeździe z Motorem Lublin. Gole strzelili: Taras Romanczuk i Kristoffer Hansen.

Mateusz Skrzypczak: Nie wszystko się nam dziś układało, ale był ten charakter [wideo]

21.09.2024, 18:29

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali w sobotę (21.09) 3:2 (1:1) z Lechią Gdańsk w meczu ekstraklasy. Żółto-czerwoni przegrywali w drugiej połowie 1:2, ale udało im się odwrócić losy meczu i zdobyli cenne trzy punkty.

Adrian Siemieniec: Widziałem dzisiaj na boisku determinację [wideo]

21.09.2024, 18:03

Wilfredo Leon, IV Memoriał Franciszka Ilczuka w Białymstoku, 30.08.2024, fot. Barbara Sokolińska
2.09.2024, 16:40, akt. 17:35