Radio Białystok | Sport | Mateusz Skrzypczak: Nie wszystko się nam dziś układało, ale był ten charakter [wideo]

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

21.09.2024, 18:29, akt. 19:19

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali w sobotę (21.09) 3:2 (1:1) z Lechią Gdańsk w meczu ekstraklasy. Żółto-czerwoni przegrywali w drugiej połowie 1:2, ale udało im się odwrócić losy meczu i zdobyli cenne trzy punkty.

Mateusz Skrzypczak: Cieszę, że taki był przebieg spotkania, że wyprowadziliśmy ten wynik na naszą korzyść

Wiem, że Afimico Pululu strzelał te karne najczęściej, ale dzisiaj była taka sytuacja, ja się tego podjąłem i cieszę się, że ta bramka daje nam trzy punkty. Ja się cieszę, że taki był przebieg spotkania, że wyprowadziliśmy ten wynik na naszą korzyść. Wiadomo, najfajniej by było wygrać 4, 5:0 i żeby było spokojnie. Ale jeżeli już musimy tracić bramki, to cieszę się, że odrobiliśmy je na naszą korzyść. To na pewno nas buduje. Nie ma co się oszukiwać - nie wszystko się nam dziś układało, ale był ten charakter i tego nam potrzeba. Dzisiaj to pokazaliśmy i teraz będziemy szli do przodu

- powiedział po meczu obrońca Jagiellonii Mateusz Skrzypczak.

Tomas Silva: Najważniejsze, że dzisiaj wygraliśmy

Cieszę się ze zdobycia pierwszego gola. I z tego, że pomogłem drużynie uzyskać taki wynik. Najważniejsze, że dzisiaj wygraliśmy. Działamy dalej, pracujemy. Z gry na grę musimy być coraz lepsi i musimy wygrywać

- powiedział po meczu obrońca Jagiellonii Tomas Silva.

Adrian Siemieniec: Na gorąco ciężko racjonalnie wytłumaczyć to, co się wydarzyło [wideo]

15.09.2024, 02:54

Jagiellonia Białystok wyraźnie słabsza od lidera ekstraklasy. Żółto-czerwoni przegrali w sobotę (14.09) na wyjeździe z Lechem Poznań aż 0:5 (0:2). Jaga od 38. minuty grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Diegueza.

Peter Kovacik nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok

4.09.2024, 22:47

Jagiellonia Białystok ma nowego zawodnika. Na roczne wypożyczenie z włoskiego Como do Białegostoku trafił 22-letni Słowak Peter Kovacik.

Wilfredo Leon, IV Memoriał Franciszka Ilczuka w Białymstoku, 30.08.2024, fot. Barbara Sokolińska
2.09.2024, 16:40, akt. 17:35