Radio Białystok | Wiadomości | Parking w Galerii Jurowieckiej będzie płatny
Dzięki temu klienci mają mieć więcej miejsc. Galeria Jurowiecka w Białymstoku w tym miesiącu wprowadzi opłaty za podziemny parking.
Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.
Jak tłumaczą zarządzający obiektem, trzeba było wprowadzić opłaty, ponieważ w centrum miasta nie ma zbyt wielu miejsc parkingowych i w związku z tym wiele osób - m.in. pracujących w tej okolicy - zostawiało tam auta i blokowało miejsca parkingowe.
System parkingowy wprowadzamy dla klienta po to, żeby mógł przyjechać i mieć miejsce do zaparkowania. Galeria mieści się w samym śródmieściu Białegostoku. Jest tutaj dużo budynków, urzędów, banków. Wszyscy przyjezdni tutaj parkują, a klienci informują nas, że nie mają możliwości zaparkowania, a co za tym idzie nie mają możliwości zrobienia zakupów - tłumaczy specjalistka do spraw marketingu w Galerii Jurowieckiej w Białymstoku Ewa Szostak.
Dwie godziny parkowania w Galerii Jurowieckiej będą bezpłatne. Później trzeba będzie zapłacić dwa złote za każdą godzinę.
Klienci kina i siłowni będą mogli dłużej korzystać z parkingu bez opłaty.
Przez kilka lat był tam bezpłatny parking dla klientów pobliskiej galerii - teraz to ogrodzony teren, na który nie można już wjechać.
Sklep wielkopowierzchniowy i kolejne bloki - takie inwestycje będą możliwe przy ul. Jurowieckiej w Białymstoku.
Miejscy urbaniści chcą dać możliwość budowy kolejnych bloków przy ul. Jurowieckiej w Białymstoku. Tak wynika z ich zapowiedzi dotyczących planu zagospodarowania przestrzennego części osiedla Sienkiewicza.