Radio Białystok | Wiadomości | W Białymstoku Brwinowska Akademia Koszykówki pokonała Isetię MBA Warszawa

W Białymstoku Brwinowska Akademia Koszykówki pokonała Isetię MBA Warszawa

autor: Marcin Mazewski

9.06.2024, 18:04, akt. 18:13

W Białymstoku zakończył się w niedzielę (9.06) turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-13 w koszykówce mężczyzn. W finale imprezy rozgrywanej w hali Zespołu Szkół Mechanicznych Brwinowska Akademia Koszykówki pokonała Isetię MBA Warszawa 94:61.

Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-13 w koszykówce mężczyzn w Białymstoku, fot. Marcin Mazewski

0:00
0:00
Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-13 w koszykówce mężczyzn w Białymstoku - relacja Marcina Mazewskiego | Pobierz plik.

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.

Wcześniej w meczu o trzecie miejsce Spójnia Stargard wygrała z Nenufarem Ełk 87:65.

Gospodarz turnieju Akademia Koszykówki Młode Żubry Białystok zajęła szóste miejsce, ustępując w spotkaniu o piątą lokatę łódzkiemu ŁKS-owi, ale dopiero po dogrywce.

W meczu o siódme miejsce Sokół Łańcut pokonał Białołękę Warszawa 65:56.

Do historii Młodzieżowego basketu przejdzie pojedynek półfinałowy pomiędzy Isetią a Spójnią, gdzie zawodnicy rzucili prawie 200 punktów, a ostatecznie warszawianie byli lepsi o ledwie jedno oczko, wygrywając 100:99.

| red: mag

Dla młodych adeptów koszykówki to okazja, by trenować pod okiem uznanego szkoleniowca. W Białymstoku rozpoczął się trzydniowy Lithuanian Basketball Camp.