Radio Białystok | Wiadomości | Bartosz Bida: W pierwszej połowie byliśmy drużyną lepszą

Bartosz Bida: W pierwszej połowie byliśmy drużyną lepszą

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

23.04.2022, 20:42, akt. 23:24

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 1:2 (0:0) w sobotnim (23.04) spotkaniu ekstraklasy z Piastem Gliwice. Gole dla gospodarzy strzelili: Jakub Holubek i Jakub Czerwiński, a gola dla Jagi Bartosz Bida. Sędziowie aż osiem minut analizowali na monitorze, czy Bida był na spalonym czy nie. Ostatecznie zaliczyli trafienie.

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok, 24.04.2022, fot. Joanna Szubzda

Bartosz Bida: Możemy mieć pretensje tylko do siebie, że tracimy głupie bramki

Bramka była, ale szkoda, że nie udało się strzelić drugiej. Szkoda, że tracimy dwie bramki, bo w pierwszej połowie, wydaje mi się, byliśmy drużyną lepszą. I gdybyśmy zagrali tak samo w drugiej połowie, myślę że spokojnie byśmy wygrali. Te dwie bramki - trochę nie wiadomo skąd, po naszych błędach. Najpierw mecz kontrolujemy, potem znowu gonimy wynik. Możemy mieć pretensje tylko do siebie, że tracimy głupie bramki

- powiedział po meczu napastnik Jagiellonii Białystok Bartosz Bida.

| red: mag, wsz

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 33. kolejki PKO Ekstraklasy. Oznacza to, że znamy już wszystkie terminy meczów Jagiellonii do końca sezonu. Żółto-czerwoni zagrają jeszcze pięć spotkań.