Radio Białystok | Wiadomości | Niewybuch na granicy - przez kilka godzin wstrzymana była odprawa samochodów w Kuźnicy

Niewybuch na granicy - przez kilka godzin wstrzymana była odprawa samochodów w Kuźnicy

autor: Renata Reda

3.11.2019, 10:54, akt. 13:54

Po zabezpieczeniu i wywiezieniu przez saperów znalezionego na budowie granatu wznowiono w niedzielę (03.11) po południu odprawę aut wjeżdżających do Polski na przejściu granicznym z Białorusią w Kuźnicy – podał Podlaski Oddział Straży Granicznej. Utrudnienia trwały kilka godzin.

fot. Adam Dąbrowski
fot. Adam Dąbrowski

Niewybuch znaleziono w niedzielę podczas prac budowlanych na przebudowywanym przejściu granicznym w Kuźnicy. Była konieczność wstrzymania ruchu wjeżdżających do kraju aut osobowych i ciężarowych.

Rzecznik Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej Katarzyna Zdanowicz powiedziała, że po podjęciu i zabezpieczeniu przez patrol saperski granatu ręcznego oraz przeszukaniu terenu ruch wznowiono w niedzielę o godz. 13:25.

Przejście graniczne w Kuźnicy jest przebudowywane i modernizowane, dzięki czemu ma się poprawić jego przepustowość. Koszt inwestycji wynosi blisko 18,5 mln zł.

źródło: PAP | red: mak, mag

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz



ZNAJDŹ NAS






Wiadukt w Suchowoli, 10.03.2025, fot. Marcin Gliński
REGION
10.03.2025, 14:38, akt. 14:43

Wiadukt koło Suchowoli już otwarty







źródło: stock.adobe.com
WAŻNE!
9.03.2025, 15:59, akt. 16:04

Uwaga! Groźny smog w powietrzu



Krzysztof Nowakowski, fot. Dorota Sokołowska
BIAŁYSTOK
9.03.2025, 07:43, akt. 08:15

Zmarł Krzysztof Nowakowski




Fotolia.com
BIAŁYSTOK
9.03.2025, 15:06, akt. 15:12

Ceny mieszkań lekko w dół






źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok