Radio Białystok | Wiadomości | Zawodnicy SKB Suwałki wywalczyli srebrny medal drużynowych mistrzostw Polski

Zawodnicy SKB Suwałki wywalczyli srebrny medal drużynowych mistrzostw Polski

autor: Jerzy Kułakowski

11.02.2019, 14:35, akt. 14:44

Sukcesem ABRM Warszawa zakończył się w Suwałkach finałowy turniej ekstraklasy badmintona. W meczu o złoty medale stołeczny klub pokonał SKB Suwałki 4:2.

fotolia.com
fotolia.com

Brąz podczas finałowego turnieju w Suwałkach zdobył Hubal Białystok po wygranej z białostocką Szkołą Mistrzostwa Sportowego 4:0.

| red: wsz

Badmintoniści z województwa podlaskiego wystąpią we wszystkich 5 finałach Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Gnieźnie.

Derby Białegostoku i wygrana SKS-u Suwałki na koniec sezonu zasadniczego ekstraklasy badmintona

27.01.2019, 17:30

Zakończyła się zasadnicza część sezonu w ekstraklasie badmintona.

Podlaskie zespoły badmintonowe z kompletami zwycięstw w weekendowych turniejach

14.01.2019, 11:07

W Białymstoku w turnieju ekstraklasy badmintona drużyna Hubala pokonała Plesbad Pszczyna 6:1 i 5:2 AZS Łódź.

Podlaskie nas rusza - Ruszamy w Podlaskie!