Radio Białystok | Sport | Adrian Siemieniec: To był niesamowity, szalony mecz [wideo]

Adrian Siemieniec: To był niesamowity, szalony mecz [wideo]

23.09.2023, 07:24, akt. 08:52

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 2:2 (1:1) wyjazdowe spotkanie z ŁKS-em Łódź. Dwie bramki dla Jagiellonii zdobył Pululu, a żółto-czerwoni stracili prowadzenie w 90. minucie spotkania. Rywale od końca pierwszej połowy grali w osłabieniu po czerwonej kartce, którą zobaczył Hoti.

Adrian Siemieniec: Było dużo emocji i zwrotów akcji

To był niesamowity, szalony  mecz. Było dużo emocji i zwrotów akcji. Na gorąco czujemy rozczarowanie,  bo mamy poczucie bardziej straconych dwóch punktów niż zyskanego  jednego. Z drugiej strony, zawsze wychodzę z założenia, że ma się tyle,  na ile się zasłużyło. Może w tym meczu nie zrobiliśmy na tyle dużo, żeby  wygrać. Zremisowaliśmy na trudnym terenie. Przeanalizujemy sobie jednak  nasze zachowanie, bo to nie jest mój sposób myślenia na piłkę. Wolałbym, żeby po drugim golu zespół szukał kolejnego, a nie obrony rezultatu

- powiedział po meczu trener Jagiellonii Adrian Siemieniec.

Kazimierz Moskal: Ten punkt smakuje naprawdę dobrze

Patrząc na to, jak ten mecz wyglądał i jaki miał przebieg, ten punkt smakuje naprawdę dobrze. Także ze względu  na to, jak dobrze dziś prezentowała się Jagiellonia.  Nawet w pełnych składach spodziewałem się bardzo trudnego meczu, a  grając jednego mniej, wydawało się, że będzie już bardzo ciężko. Duże  brawa dla piłkarzy za to, że po straconym golu potrafili się zebrać i  zdobyć wyrównującego gola. Myślę, że w tym meczu było za dużo niepotrzebnych emocji. Dużo miałbym do powiedzenia, ale na dziś chyba na tym zakończę

- powiedział po meczu trener ŁKS-u Łódź Kazimierz Moskal.

źródło: PAP | red: mag

Dominik Marczuk najlepszym zawodnikiem ósmej kolejki ekstraklasy

19.09.2023, 09:17

Dominik Marczuk z Jagiellonii Białystok wybrany najlepszym zawodnikiem ósmej kolejki piłkarskiej ekstraklasy.

Jagiellonia wciąż niepokonana przed własną publicznością [zdjęcia, wideo]

17.09.2023, 14:37

Jagiellonia Białystok po bardzo ciekawym meczu wygrała z Radomiakiem Radom 3:2. Żółto-czerwoni przegrywali 0:2, ale potrafili odwrócić wynik spotkania. Jagiellonia jest wciąż niepokonana w tym sezonie na własnym boisku.