Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.
Ostatni tydzień debatę publiczną zdominowały dwa tematy: projekt ustawy o Trybunale Konstytucyjnym (chodzi o zmniejszenie minimalnej liczby sędziów Zgromadzenia Ogólnego i pełnego składu Trybunału do dziewięciu sędziów) i obywatelski projekt ustawy "Chrońmy dzieci. Wspierajmy rodziców".
Goście Renaty Redy:
- senator Mariusz Gromko - z Prawa i Sprawiedliwości
- radny sejmiku województwa podlaskiego Maciej Żwyno - z Polski 2050 Szymona Hołowni
O 2,9 proc. wzrósł w ubiegłym roku Produkt Krajowy Brutto w Polsce. Tak wynika z szacunków Głównego Urzędu Statystycznego. Czy to optymistyczna dynamika wzrostu polskiej gospodarki?
Pierwsze decyzje Donalda Trumpa i ich wpływ na świat, pseudowybory na Białorusi i co dalej z Zielonym Ładem.
Oficjalne rozpoczęcie kampanii przed wyborami prezydenckimi w Polsce i zaprzysiężenie prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa.
W "Grach Politycznych" o losach podlaskich "ekspresówek", które nie będą "ekspresówkami", kampanii wyborczej, cenzurze w internecie i o tym, co zrobi Donald Trump.
W Grach Politycznych rozmawiamy dziś m.in. o politycznych wstydach mijającego roku, ale też o sukcesach.
W Grach Politycznych rozmawiać dziś będziemy o sprawach regionalnych. Jednym z tematów będzie pomysł połączenia szpitala wojewódzkiego w Białymstoku, szpitala psychiatrycznego w Choroszczy, Białostockiego Centrum Onkologii i Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku.
Kwestia immunitetów posłów Prawa i Sprawiedliwości oraz sprawa wolnej Wigilii były jednymi z głównych tematów ostatniego tygodnia.
Na razie pięć osób ogłosiło, że będzie się ubiegać o najważniejszy rząd w państwie. M.in. o tym rozmawiamy w Grach Politycznych.
Karol Nawrocki jest kandydatem na urząd prezydenta z poparciem Prawa i Sprawiedliwości. Decyzje ogłoszono podczas wczorajszej (24.11) konwencji PiS w Krakowie.
Prowadzący:
Adam Janczewski