Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.
W niedzielę PKW przyjęła uchwałę, w której stwierdziła, że w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na 10 maja 2020 r. brak było możliwości głosowania na kandydatów.
W związku z tym, że brak możliwości głosowania na kandydatów jest równoznaczny w skutkach z brakiem możliwości głosowania ze względu na brak kandydatów, marszałek Sejmu ma teraz 14 dni na ponowne zarządzenie wyborów - poinformował szef PKW Sylwester Marciniak. Dodał, że muszą się one odbyć w ciągu 60 dni od dnia zarządzenia wyborów.
Jak podkreślił szef PKW, proces wyborczy ruszy od początku, według nowego kalendarza wyborczego. Na nowo będą rejestrowane komitety wyborcze i kandydaci na prezydenta, a także będą powoływane komisje wyborcze.
Co dalej z wyborami prezydenckimi?
Goście Lecha Pilarskiego:
- Marek Komorowski - senator PiS
- Mieczysław Baszko - z Porozumienia
- Krzysztof Truskolaski - poseł KO
- Piotr Kusznieruk - szef SLD w Podlaskiem
O 2,9 proc. wzrósł w ubiegłym roku Produkt Krajowy Brutto w Polsce. Tak wynika z szacunków Głównego Urzędu Statystycznego. Czy to optymistyczna dynamika wzrostu polskiej gospodarki?
Pierwsze decyzje Donalda Trumpa i ich wpływ na świat, pseudowybory na Białorusi i co dalej z Zielonym Ładem.
Oficjalne rozpoczęcie kampanii przed wyborami prezydenckimi w Polsce i zaprzysiężenie prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa.
W "Grach Politycznych" o losach podlaskich "ekspresówek", które nie będą "ekspresówkami", kampanii wyborczej, cenzurze w internecie i o tym, co zrobi Donald Trump.
W Grach Politycznych rozmawiamy dziś m.in. o politycznych wstydach mijającego roku, ale też o sukcesach.
W Grach Politycznych rozmawiać dziś będziemy o sprawach regionalnych. Jednym z tematów będzie pomysł połączenia szpitala wojewódzkiego w Białymstoku, szpitala psychiatrycznego w Choroszczy, Białostockiego Centrum Onkologii i Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku.
Kwestia immunitetów posłów Prawa i Sprawiedliwości oraz sprawa wolnej Wigilii były jednymi z głównych tematów ostatniego tygodnia.
Na razie pięć osób ogłosiło, że będzie się ubiegać o najważniejszy rząd w państwie. M.in. o tym rozmawiamy w Grach Politycznych.
Karol Nawrocki jest kandydatem na urząd prezydenta z poparciem Prawa i Sprawiedliwości. Decyzje ogłoszono podczas wczorajszej (24.11) konwencji PiS w Krakowie.
Prowadzący:
Adam Janczewski