Kampania przed wyborami samorządowymi

27 sierpnia 2018

Dariusz Piontkowski, Marcin Leoszko, Piotr Kusznieruk, fot. Marcin Mazewski
Dariusz Piontkowski, Marcin Leoszko, Piotr Kusznieruk, fot. Marcin Mazewski



0:00
0:00
Z Dariuszem Piontkowskim, Piotrem Kusznierukiem i Marcinem Leoszko rozmawia Lech Pilarski | Pobierz plik.


Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.

Dzisiaj w programie o wyborach samorządowych. 27 sierpnia upływa termin zgłaszania kandydatów na radnych do komisarzy wyborczych. Potem będą zbierali podpisy poparcia ze strony obywateli. To jeśli chodzi o formę - natomiast w kwestiach medialnych, walka wyborcza trwa na dobre już od kilku miesięcy. Chociaż teraz przybrała ostrą formę bilboardową. 

Czy na tym się skończy czy też poznamy programy wyborcze i kandydatów partii w dziedzinie samorządności? Tu chyba jest najwięcej do zrobienia. Trzeba bowiem organizować swoje społeczności, aby lepiej żyło się w Polsce lokalnej. Cóż z autostrad jeśli dojazd do nich odbywać się będzie dziurawymi szosami. A tymi jeździmy najczęściej? To taka uwaga na marginesie, ale oddająca skalę wyzwań. O tym  w programie, w którym dyskutują: poseł – Dariusz Piontkowski z PiS , przewodniczący Podlaskiej Rady Wojewódzkiej SLD – Piotr Kusznieruk oraz Marcin Leoszko z Kukiz 15’.


Przeczytaj, zanim skomentujesz

Jak wygląda sytuacja polskich i podlaskich przedsiębiorców?


O 2,9 proc. wzrósł w ubiegłym roku Produkt Krajowy Brutto w Polsce. Tak wynika z szacunków Głównego Urzędu Statystycznego. Czy to optymistyczna dynamika wzrostu polskiej gospodarki?



Trump, Zielony Ład, Białoruś


Pierwsze decyzje Donalda Trumpa i ich wpływ na świat, pseudowybory na Białorusi i co dalej z Zielonym Ładem.



Start kampanii wyborczej i nowy prezydent USA


Oficjalne rozpoczęcie kampanii przed wyborami prezydenckimi w Polsce i zaprzysiężenie prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa.



Podlaskie "ekspresówki", wybory, internet i Trump


W "Grach Politycznych" o losach podlaskich "ekspresówek", które nie będą "ekspresówkami", kampanii wyborczej, cenzurze w internecie i o tym, co zrobi Donald Trump.



Polska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej, Nowy Rok


W Grach Politycznych rozmawiamy dziś m.in. o politycznych wstydach mijającego roku, ale też o sukcesach.



Łączenie szpitali, przyszłość PKS Nova, XYLOPOLIS, lotnisko na Krywlanach


W Grach Politycznych rozmawiać dziś będziemy o sprawach regionalnych. Jednym z tematów będzie pomysł połączenia szpitala wojewódzkiego w Białymstoku, szpitala psychiatrycznego w Choroszczy, Białostockiego Centrum Onkologii i Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku.



Immunitety posłów PiS, wolna Wigilia


Kwestia immunitetów posłów Prawa i Sprawiedliwości oraz sprawa wolnej Wigilii były jednymi z głównych tematów ostatniego tygodnia.



Trwa prekampania wyborcza


Na razie pięć osób ogłosiło, że będzie się ubiegać o najważniejszy rząd w państwie. M.in. o tym rozmawiamy w Grach Politycznych.



Kampania prezydencka


Karol Nawrocki jest kandydatem na urząd prezydenta z poparciem Prawa i Sprawiedliwości. Decyzje ogłoszono podczas wczorajszej (24.11) konwencji PiS w Krakowie.




 
 

Prowadzący:

Adam Janczewski
Renata Reda
Edyta Wołosik



źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok